Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Czy w Roztocze można pływać na kajakach ?

Czy w Roztocze można pływać na kajakach ?

Czy jest tu może jakiś miłośnik spływów kajakowych, który byłby w stanie udzielić mi rad na co należy się przygotować podczas takiego spływu? Mam również pytanie odnośnie tego czy powinienem coś ze sobą wziąć czy wszystko co jest konieczne pozyskam na miejscu?

tomalix

Posty: 14

 
Jeżeli chodzi o spływy kajakowe po Tanwie to najbardziej polecam Ci skorzystanie z usług firmy: http://www.splywytanew.pl, która moim zdaniem organizuje najlepsze spływy.

edyta123

Posty: 16

 
Wcale nie musisz posiadać ogromnych pieniędzy aby wziąć udział w spływie kajakowym. Zazwyczaj wydarzenia tego typu nie są kosztowne i każdy może sobie pozwolić na wzięcie w nich udziału. Gorąco Ci polecam zdecydowanie się na udział w spływie gdyż tak faktycznie jest to faktycznie wspaniała impreza, którą będziesz wspominał poprzez długi czas.

Serduszko4

Posty: 9

 
Od siebie odradzałbym Ci zabieranie tak małych dzieci na spływ kajakowy po Tanwie. Co prawda pozyskają one kamizelki lecz jeżeli wypadną z kajaka to może nie być ciekawie. Wobec tego na Twoim miejscu wstrzymałbym się z zabraniem ich na kajaki do pewnego czasu.

sgemino

Posty: 9

 
Nie ulega wątpliwości, że spływ kajakowy po Roztoczu jest w pełni bezpieczny. Widziałem już mnóstwo początkujących ludzi pływających po całym zalewie na kajakach i jeszcze nigdy nikomu nic się nie stało. Wystarczy jedynie zachować podstawowe zasady bezpieczeństwa.

Kitas

Posty: 21

 
Jeśli na spływie po Tanwie będziesz pierwszy raz to wystarczy, że o tym powiesz a zostaniesz poinstruowany na temat wszystkich zasad i tego jak pływać.

DDrZibior

Posty: 24