Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

salon kosmetyczny kraków, proszę o pomoc

salon kosmetyczny kraków, proszę o pomoc

Witam :) Szukam dobrego i sprawdzonego przez was salonu kosmetycznego w Krakowie. Polecacie jakiś konkretny?

Jacuś

Posty: 9

 
Polecam Muneca www.munecakrakow.pl. To salon, do jakiego chodzę od dłuższego czasu systematycznie. Można powiedzieć, iż jestem stałą klientką. Polecam, albowiem mają nowoczesne zabiegi i super kosmetologów.

yetisize

Posty: 14

 
Niezwykle istotne jest też to, żeby kosmetyczka przeprowadziła pierwszy wywiad. Takie konsultacje umożliwia Muneca w Krakowie. Polecam za profesjonalizm.

mokwas

Posty: 19

 
Nie biegam do kosmetyczki w Krakowie z każdą bzdurą :D niemniej jednak chodzę regularnie na peelingi chemiczne, bowiem te, jakie w domu wykonuję nie mają takich efektów. Pewnie się ze mną zgodzicie? Mam w planach sięgnąć z innych zabiegów, niemniej jednak boję się, iż jak zacznę, to będę tak stale musiała.

labuh

Posty: 11

 
Ja uważam, że każdy z nas winien regularnie chodzić do kosmetyczki. Przede wszystkim po lecie, żeby podreperować stan skóry. Też poszukuję dobrego salonu urody w Krakowie, któremu będę mogła zaufać.

1adversary

Posty: 11

 
Też dużo dobrego słyszałam o Muneca. Mają bardzo dobry sprzęt i doświadczonych pracowników. Koleżanka wykonywała u nich jakiś profesjonalny zabieg na twarz. Efekt jest świetny, przebarwienia niewidoczne :) też się wybieram :D

y_00023

Posty: 13

 
Muneca obiło mi się o uszy. Jak mają mikrodermabrazję diamentową w dobrej cenie, to skorzystam :D Za poprzedni zabieg zapłaciłam o wiele za dużo. Widziałam później, że ceny są zdecydowanie niższe.

Adam74022

Posty: 22