Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

dzbanek z filtrem na wodę, proszę o pomoc

dzbanek z filtrem na wodę, proszę o pomoc

Potrzebny mi filtr do butelki dafi, natomiast nie wiem gdzie mogę zamówić oryginalne produkty. To ma być coś z logo dafi, bowiem innych filtrów nie chce. Jeżeli znacie jakiś sklep internetowy, który prowadzi sprzedaż takich filtrów do dajcie mi znać.

Hinterrr

Posty: 1

 
Mam kilka filtrów do wody przepływowych i dają radę. Im mamy większe zanieczyszczenie wody tym częściej trzeba sprawdzać, w jakim stanie są filtry i je wymieniać.

ARTyMM

Posty: 2

 
Zamontowałem filtr do wody pod zlew i działa bardzo dobrze. Brudu zbiera się tam naprawdę bardzo dużo, dlatego trzeba to sprawdzać. Nie zawsze te terminy, które poleca producent mogą się sprawdzić w naszym przypadku.

Hunka

Posty: 13

 
W moim samochodzie zawsze mam butelkę z filtrem, bo nigdy nie wiem, kiedy może mi się przydać. Dla mnie to najlepsze rozwiązanie, bo nie trzeba kupować tony plastiku. Nasza planeta ma go już za dużo, dlatego warto o nią zadbać tak, aby nasze dzieci później nie miały nam tego za złe. Ta butelka jest do tego najlepsza.

CHatka-eKo

Posty: 8

 
Mała i poręczna butelka z filtrem to super pomysł. Przydaje się i dla dzieci i dla dorosłych. Trudno byłoby mi znaleźć wady takiego rozwiązania, dlatego polecam wszystkim. Sprawdźcie jak smakuje czysta woda, a nie będziecie chcieli pić już nigdy więcej innej.

namok

Posty: 2

 
Według mnie butelka dafi z filtrem to strzał w dziesiątkę. Jest tania i łatwa w obsłudze, dlatego mam ją często przy sobie. Czysta woda to dla mnie priorytet, a wcale nie jest łatwo taką znaleźć. Po co mam kupować wodę w plastikowych butelkach skoro mogę sam sobie taką zrobić? Oszczędzamy pieniądze i planetę.

Grabow12

Posty: 2

 
Oferty z butelką filtrującą można znaleźć na https://sklep.dafi.pl/butelka-filtrujaca-0-7-l-z-2-filtrami-mietowa.html. Wszystko jest tutaj opisane, dlatego będziemy wiedzieli, który z filtrów, do jakiego dzbanka ma pasować.

Facio

Posty: 6

 
Dla mnie butelki dafi to strzał w dziesiątkę. Można zamówić sobie wszystko przez Internet i naprawdę niezmiernie mnóstwo zaoszczędzić czasu jak i pieniędzy.

Yuri20

Posty: 3

 
Raz chyba na miesiąc wymieniam filtry w dzbankach i jest w porządku. Te filtry potrafią nawet kamień usuwać. Dla mnie to praktyczne rozwiązanie, jakie polecam innym.

JasioJasio

Posty: 5